Everything S Club 7! Rachel´s and Bradley´s blog.

Primeval - kdo je kdo

30. října 2009 v 14:53 | Rachel and Bradley |  Primeval
Začnem tou nejlepší.....Hannah! Má nádherně modrý oči!

Abby Maitland

(Hannah Spearritt)


Věk: 24
Výška: 5'2" (co nejdříve zjistím českou)
Místo narození: Brighton, Sussex
O Abby:
Kurážná zoologistka a odbornice na plazy Abby vypadla z fakulty, když jí nabíldli její vysněnou práci v domě ještěrů. S vyjímkou pavouků, dává přednost zvířecí společnosti, než lidské. Její první setkání s Cutterem a jeho týmem, bylo, když ji požádaly, aby určila nový druh ještěrky, kterou našel chlapec v lese. Abby "Rexe" zachránila a ten teď pobývá v jejím bytě. O tomhle tajemství ví jen Connor, který se asi v polovině druhé série přistěhoval k Abby do bytu, prý jen na "týden".Connor Temple

(Andrew-Lee Potts)


Věk: 26
Výška: 5'9" (co nejdříve zjistím českou)
Místo narození: Blackburn, Lancashire
O Connorovi:
Jeden z Cutterových studentů paleontologie na Central Metropolitan University, Connor je podivýnský od přírody. Už jako dítě po slédnutí Scooby Doo, se rozhodl, že se chce připojit ke crime-busting gangu. O rok později, se jeho sen splnil - tak trochu. Miluje konspirační teorie a tajně doufá, že jednou bude unesen mimozemšťany. Je beznadějně zamilovaný do Abby.Nick Cutter

(Douglas Henshall)

Věk: 36
Výška: 6'
Místo narození: Edinburgh, Scotland
O Cutterovi:
Pro individualistu vedoucího týmu ARC Nicka Cuttera, to není jen profesionální poslaní. Po jeho předpokládaně - mrtvé manželce Helen, která byla objevena živá a zdravá, spojila síly s hrůzostrašným Oliverem Leekem. Jejich spolupráce vede k smrti důvěryhodného Cutterova partnera, Stephena Harta. Vzpamatovávající se z Stephenovy smrti, Nick se musí dát sám dohromady, vzchopit tým a zachránit lidskou rasu.Jenny Lewis

(Lucy Brown)

Věk: 28
Výška: 5'7"
Místo narození: Oxford, Oxfordshire
O Jenny:
Jakoby z oka vypadla Claudii Brownové, Cutterově lásce z první série, Jenny je nemilosrdná PR profesionálka. Ona a Cutter vystoupili na vratkém začátku, s nepřátelským a často jiskřícím vztahem. Jejím úkolem je minimalizovat škody, utajit pozorování příšer. Ale anomálie a vybuchující červi v jejím popisu práce nebyli a ona měla malou chvíli na to, usadit se. Kdyby věci nebyly tolik komplikované, začala by klesat pro Cuttera.


James Lester

(Ben Miller)

Věk: 40
Výška: 5'10"
Místo narození: Aldershot, Surrey
O Lesterovi:
Úředník ministerstva vnitra za ARC tým, James Lester je arogantní, sarkastický, bezohledný - a neposkytuje žádné kosti o jeho odporu ke Cutterovi (nebo někomu jinému, když na to přijde). Pokud jde o to, ví vláda nejlépe, že veřejnost nemusí vědět všechno. Ale pod tím bez emocí, sarkastický a kousavý zevnějšek, je ochotný udělat cokoliv, aby je chránil, ale tohle by nikdy nepřiznal.


Helen Cutter

(Juliet Aubrey)

Věk: 37
Výška: 5'8"
Místo narození: Ipswich, Suffolk
O Helen:
Helen Cutterová se domnívá, že lidská důvěra ve stoje a techniku oslabila naše zvířecí instinkty. Ztratila se na osm let a je pokladána za mrtvou, ale měla se skutečně čile k světu a posuvným anomáliím. Silně konkurenční a rezolutně nezávislé, Helen není oběť. Ví o anomáliích více, než chce říct ostatním, a co víc: zdá se, že znalostmi předchází hrozbám, kterým čelí její ex-manžel a jeho tým.


Captain Becker

(Ben Mansfield)

Věk: 25
Výška: 6'
Místo narození: Romsey, Hampshire
O Beckerovi:
Lester má sílu kapitán Becker do Cutterova ARC týmu, sdělil mu, že Becker byl jmenován, aby udržel tým v bezpečí. Nemohou si dovolit ztratit dalšího člena vysokého-profilu, jako byl Stephen. Becker má vysoké vojenské záznamy. Jeho motto je: "Prvni střílejte, ptejte se později!" - tak pro něj malou úpravu, musí přijmout strategii týmu na záchranu bytostí a jejich přesunutí zpět do anomálie.


Sarah Page

(Laila Rouass)

Věk: 28
Výška: 5'5"
Místo narození: Brighton, Sussex
O Sarah:
S PhD v Egyptologii a Archeologii, Sarah Page pracovala v podnájmu v celém Blízkém Východě. Sarah sdílí svoje znalosti s dětmi v Britském muzeu. Sarah se vrhá do světa anomálií, když se ocitá tváří v tvář s tím, v co ona věří, je Ammut, egyptský bůh podsvětí. Pohnutí od její odvahy, inteligence a smysl pro humor skrz utrpení, Cutter jí udělá nabídku a ona nemůže odmítnout.


Christine Johnson

(Belinda Stewart-Wilson)

Věk: 35
Výška: 5'7"
Místo narození: Grantham, Lincolnshire
O Christine:
Po Oxfordské univerzitě, Christine narukovala do MI-6. Její ambice a konkurenceschopnost jí zajistili její přátelé, kteří byli málo a daleko mezi a ona se stala perfektním "strašidlem". Teď je Christine zpátky v Londýně a je nějakým způsobem spojena s anomálií. Zvláště Lester je v šoku: "Christine Johnson je jako velociraptor, jen lépe oblčená", říká.Danny Quinn

(Jason Flemyng)

Věk: 40
Výška: 6'1"
Místo narození: Londýn
O Dannym:
Silný, odvážný a na ulici i chytrý, Danny dá věci rychle do pořádku, ale natolik chytrý, aby věděl, že neví všechno. Vždy se vrhá jako první do zádi pohlavě, když jsou věci drsné a získává pro tým pomocí inteligencnce a odvahy schopnost posoudit nebezpečí a pak rychle jednat. Příšery neví, ale lidi...určitě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nejoblíbenější herec/čka z Primevalu? U nás rozhodně Abby!

Abby 33.3% (8)
Stephen 12.5% (3)
Connor 25% (6)
Cutter 8.3% (2)
Jenny 20.8% (5)

Komentáře

1 Abbby Abbby | Web | 30. října 2009 v 19:49 | Reagovat

Grafiku, dělám v photofiltru

2 West West | Web | 30. října 2009 v 20:25 | Reagovat

Ahojky, mas kraaaasny blog. Mozem ta poprosit aby si mi azhlasovala na stranke:
www.disney203.blog.cz/0910/taq-je-tady-druhe-kolo-sonbiiqu#komentare
Dakujem vopred a som tam West.  :-D

3 Abbby Abbby | Web | 30. října 2009 v 20:28 | Reagovat

program

4 cheap cathedral wedding dresses cheap cathedral wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 20:30 | Reagovat

Just a fast hello and also to thank you for discussing your ideas on this page. I wound up in your weblog right after researching physical fitness connected issues on Yahoo guess I lost track of what I had been performing! Anyway Ill be back as soon as again inside the future to verify out your blogposts down the road. Thanks!
http://www.movedress.com/wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama