Everything S Club 7! Rachel´s and Bradley´s blog.

Říjen 2009

Halloween

31. října 2009 v 12:40 | Rachel |  About me and Brad

Všem zlatíčkům tady, přeji já, Brad a celý S Club 7 - Happy Halloween !!!


Primeval - kdo je kdo

30. října 2009 v 14:53 | Rachel and Bradley |  Primeval
Začnem tou nejlepší.....Hannah! Má nádherně modrý oči!

Abby Maitland

(Hannah Spearritt)


Věk: 24
Výška: 5'2" (co nejdříve zjistím českou)
Místo narození: Brighton, Sussex
O Abby:
Kurážná zoologistka a odbornice na plazy Abby vypadla z fakulty, když jí nabíldli její vysněnou práci v domě ještěrů. S vyjímkou pavouků, dává přednost zvířecí společnosti, než lidské. Její první setkání s Cutterem a jeho týmem, bylo, když ji požádaly, aby určila nový druh ještěrky, kterou našel chlapec v lese. Abby "Rexe" zachránila a ten teď pobývá v jejím bytě. O tomhle tajemství ví jen Connor, který se asi v polovině druhé série přistěhoval k Abby do bytu, prý jen na "týden".Connor Temple

(Andrew-Lee Potts)


Věk: 26
Výška: 5'9" (co nejdříve zjistím českou)
Místo narození: Blackburn, Lancashire
O Connorovi:
Jeden z Cutterových studentů paleontologie na Central Metropolitan University, Connor je podivýnský od přírody. Už jako dítě po slédnutí Scooby Doo, se rozhodl, že se chce připojit ke crime-busting gangu. O rok později, se jeho sen splnil - tak trochu. Miluje konspirační teorie a tajně doufá, že jednou bude unesen mimozemšťany. Je beznadějně zamilovaný do Abby.Nick Cutter

(Douglas Henshall)

Věk: 36
Výška: 6'
Místo narození: Edinburgh, Scotland
O Cutterovi:
Pro individualistu vedoucího týmu ARC Nicka Cuttera, to není jen profesionální poslaní. Po jeho předpokládaně - mrtvé manželce Helen, která byla objevena živá a zdravá, spojila síly s hrůzostrašným Oliverem Leekem. Jejich spolupráce vede k smrti důvěryhodného Cutterova partnera, Stephena Harta. Vzpamatovávající se z Stephenovy smrti, Nick se musí dát sám dohromady, vzchopit tým a zachránit lidskou rasu.Jenny Lewis

(Lucy Brown)

Věk: 28
Výška: 5'7"
Místo narození: Oxford, Oxfordshire
O Jenny:
Jakoby z oka vypadla Claudii Brownové, Cutterově lásce z první série, Jenny je nemilosrdná PR profesionálka. Ona a Cutter vystoupili na vratkém začátku, s nepřátelským a často jiskřícím vztahem. Jejím úkolem je minimalizovat škody, utajit pozorování příšer. Ale anomálie a vybuchující červi v jejím popisu práce nebyli a ona měla malou chvíli na to, usadit se. Kdyby věci nebyly tolik komplikované, začala by klesat pro Cuttera.


James Lester

(Ben Miller)

Věk: 40
Výška: 5'10"
Místo narození: Aldershot, Surrey
O Lesterovi:
Úředník ministerstva vnitra za ARC tým, James Lester je arogantní, sarkastický, bezohledný - a neposkytuje žádné kosti o jeho odporu ke Cutterovi (nebo někomu jinému, když na to přijde). Pokud jde o to, ví vláda nejlépe, že veřejnost nemusí vědět všechno. Ale pod tím bez emocí, sarkastický a kousavý zevnějšek, je ochotný udělat cokoliv, aby je chránil, ale tohle by nikdy nepřiznal.


Helen Cutter

(Juliet Aubrey)

Věk: 37
Výška: 5'8"
Místo narození: Ipswich, Suffolk
O Helen:
Helen Cutterová se domnívá, že lidská důvěra ve stoje a techniku oslabila naše zvířecí instinkty. Ztratila se na osm let a je pokladána za mrtvou, ale měla se skutečně čile k světu a posuvným anomáliím. Silně konkurenční a rezolutně nezávislé, Helen není oběť. Ví o anomáliích více, než chce říct ostatním, a co víc: zdá se, že znalostmi předchází hrozbám, kterým čelí její ex-manžel a jeho tým.


Captain Becker

(Ben Mansfield)

Věk: 25
Výška: 6'
Místo narození: Romsey, Hampshire
O Beckerovi:
Lester má sílu kapitán Becker do Cutterova ARC týmu, sdělil mu, že Becker byl jmenován, aby udržel tým v bezpečí. Nemohou si dovolit ztratit dalšího člena vysokého-profilu, jako byl Stephen. Becker má vysoké vojenské záznamy. Jeho motto je: "Prvni střílejte, ptejte se později!" - tak pro něj malou úpravu, musí přijmout strategii týmu na záchranu bytostí a jejich přesunutí zpět do anomálie.


Sarah Page

(Laila Rouass)

Věk: 28
Výška: 5'5"
Místo narození: Brighton, Sussex
O Sarah:
S PhD v Egyptologii a Archeologii, Sarah Page pracovala v podnájmu v celém Blízkém Východě. Sarah sdílí svoje znalosti s dětmi v Britském muzeu. Sarah se vrhá do světa anomálií, když se ocitá tváří v tvář s tím, v co ona věří, je Ammut, egyptský bůh podsvětí. Pohnutí od její odvahy, inteligence a smysl pro humor skrz utrpení, Cutter jí udělá nabídku a ona nemůže odmítnout.


Christine Johnson

(Belinda Stewart-Wilson)

Věk: 35
Výška: 5'7"
Místo narození: Grantham, Lincolnshire
O Christine:
Po Oxfordské univerzitě, Christine narukovala do MI-6. Její ambice a konkurenceschopnost jí zajistili její přátelé, kteří byli málo a daleko mezi a ona se stala perfektním "strašidlem". Teď je Christine zpátky v Londýně a je nějakým způsobem spojena s anomálií. Zvláště Lester je v šoku: "Christine Johnson je jako velociraptor, jen lépe oblčená", říká.Danny Quinn

(Jason Flemyng)

Věk: 40
Výška: 6'1"
Místo narození: Londýn
O Dannym:
Silný, odvážný a na ulici i chytrý, Danny dá věci rychle do pořádku, ale natolik chytrý, aby věděl, že neví všechno. Vždy se vrhá jako první do zádi pohlavě, když jsou věci drsné a získává pro tým pomocí inteligencnce a odvahy schopnost posoudit nebezpečí a pak rychle jednat. Příšery neví, ale lidi...určitě.


Nová série Primevalu se točí v Irsku

29. října 2009 v 11:23 | Rachel |  Primeval

Nová série Primevalu se točí v Irsku


ITV potvrdila, že nová co-produkce se vrací ke kultovnímu seriálu Primeval, Adrian Hodges exlusivně prozradil, že nové epizody budou točeny v Irsku.

Co-produkce má dohodu mezi ITV, UKTV, Německé stanice Pro 7 a BBC America. Na televizi ITV bude moci vidět 7 epizod 4 série již začátkem roku 2011, a dalších 6 epizod 5 série později v roce 2011.

Hodges říká: " Jsem nadšen, že pricházejí nové série. Opustili jsme nedokončený děj 3 série, budeme pokračovat, další série by se mohli odehrát v budoucnosti." Nějaké informace o primevalu budou pro diváky známé, ale některé věci se změní.

Jedna z těchto věcí je právě natáčení nových sérií v Irsku. V předchozích sériích jsme mohli v dílech vidět Londýn a jeho okolí aneb "moderní svět". Nikdy nebylo přesně řečeno, že tento seriál patří právě do Londýna. Teď již už vímě, že Dublin je dobrá volba, pro nové natáčení, záchovámě městský, moderní vzhled neporušený.

"Fakt o tom, že se točí nové série, je hlavně zásluha jeho celosvětové popularity. Bez podpory fanoušků a velmi reálných požadavků, by seriál dále nepokračoval!"

I love Primeval!Hannah na premiéře State of Play

28. října 2009 v 20:12 | Rachel |  S Club 7 - Latest News
Tyhle fotky a článek sem tady dala na přání bratránka, pro kterého je Hannah celej život....hrooozně ji miluje!

Hannah, premiéra State of Play

Hannah Spearritt a Andrew-Lee Potts navštívili světovou premiéru State of Play, která se konala v The Empire Cinema na Leicester Square dne 21. dubna 2009.


S Club 7 Speciál - Kluci a narozeniny

28. října 2009 v 15:05 | Rachel |  S Club 7 - On TV
Tyto seriály byly zařazené mezi vysílané seriály S Clubu.

Kluci a narozeniny

Boyfiends and birthdays

Další úžasné dobrodružství skupiny, která chce dobýt svět. Hrají, tančí a zpívají: Rachel, Bradley, Hannah, Paul, Jo, Jon a Tina. Britský seriál.
Naší sedmičce se podařilo vyváznout ze všech nebezpečí, která jim hrozila v padesátých letech a úspěšně se vrátit do současnosti. Tím ovšem zdaleka není všem malérům konec. To že uvíznou v nějakém podivném, nepříliš pohostinně vyhlížejícím kempu, by ještě nebylo to nejhorší. Mnohem horší je skutečnost, že naší sedmičce hrozí, že z ní napříště bude jenom šestka. Neboť Rachel táhne srdce do Anglie a srdci, jak známo, se příliš poroučet nedá...

S Club 7 zazpívá: S Club Party, I Really Miss You, Two in a Million, Bring It All Back,You're My Number One & Reach

Zatím jen pár fotek, ale přidám co nejdříve další....S Club 7 Speciály - Návrat do 50. let

28. října 2009 v 14:54 | Rachel |  S Club 7 - On TV
Tyto seriály byly zařazené mezi vysílané seriály S Clubu.

Návrat do padesátých let

Back to the 50´s

Další úžasné dobrodružství skupiny, která chce dobýt svět. Hrají, tančí a zpívají: Rachel, Bradley, Hannah, Paul, Jo, Jon a Tina. Britský seriál
Naše sedmička míří do Mekky všech filmařů, do Los Angeles. Jenže to by snad ani nebyli oni, kdyby jejich cesta proběhla v poklidu, bez komplikací a dobrodružství. Říkáte si, jaké dobrodružství může ještě někoho na konci dvacátého století a v tak civilizované zemi, jakou je Amerika, vůbec potkat? Abyste se nedivili! To se prostě na jedné takové silnici odnikud nikam přejede časová clona a šup! Už jsme v roce 1959, v době, kdy celá naše sedmička ještě dávno a dlouho chodila po houbách a kdy svět vypadal úplně, ale úplně jinak... Naše sedmička míří do Mekky všech filmařů, do Los Angeles. Jenže to by snad ani nebyli oni, kdyby jejich cesta proběhla v poklidu, bez komplikací a dobrodružství. Říkáte si, jaké dobrodružství může ještě někoho na konci dvacátého století a v tak civilizované zemi, jakou je Amerika, vůbec potkat? Abyste se nedivili! To se prostě na jedné takové silnici odnikud nikam přejede časová clona a šup! Už jsme v roce 1959, v době, kdy celá naše sedmička ještě dávno a dlouho chodila po houbách a kdy svět vypadal úplně, ale úplně jinak...

S Club 7 zazpívají: S Club Party, Friday Night, Viva La Fiesta & You're My Number One¨
A ty nejkáásnější fotky s Jonem:


Ať žije S Club!

26. října 2009 v 20:33 | Rachel |  S Club 7 - On TV
Ať žije S Club!

Viva S Club!

Díl 1.
"Sláva ve Španělsku"
Španělsko je země mnoha krás, Barcelona je město kultury, umění a architektury, kde jen trochu vnímavý člověk může čerpat tuny inspirace... Jenže co je to všechno platné, když o S Clubu tady zřejmě nikdy nikdo neslyšel! A může je jejich nový manažer Lyall, jak chce ujišťovat, že jsou tu "mega grande" slavní, naše sedmička si dobře uvědomuje, že po vší té několikaleté dřině na cestě ke slávě jsou zase na úplném začátku...

S Club 7 zpívá: SUMMERTIME FEELING

Díl 2.
"Problém jako Maria"
Dobrých agentů je jako šafránu. A naše sedmička má zase jednou příležitost si tutu smutnou zkušenost ověřit na vlastní kůži. Neboť, jak se mají ve Španělsku proslavit, když jejich nový manažer není ani schopen dostat k telefonu šéfa nahrávací společnosti? Natož aby dokázal vyřešit byť tak triviální záležitost, jako je problém jejich hospodyně Maríi?

S Club 7 zpívá: DON'T STOP MOVIN'

Díl 3.
"Jon De Bergerac"
Láska je mocná čarodějka a nikdo proti ní není imunní. Natož člověk tak emotivní, jako je Bradley! Ostatně žádný div, Isabella "Flamenco" je skutečně mimořádně pěkná roštěnka! Jenomže kromě toho má i jiné přednosti a zájmy, které se jaksi, přiznejme si to, s Bradleyho zájmy poněkud míjejí. Jenomže od čeho má člověk dobré kamarády, že?

S Club 7 zpívá: SUNSHINE

Díl 4.
"Nashledanou je nejtvrdší slovo"
Loučení je vždycky těžká věc, i když se ti, kterých se týká, mají rozejít jen na chvíli. Natož má-li to být rozchod definitivní. Nikoho z naší sedmičky, která spolu zažila tolik dobrého i zlého, nikdy nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Že by jich někdy mělo být jen šest. Jenomže každý má právo žít svůj vlastní život, jít za svým snem. A kamarádi - jsou-li to praví kamarádi, to musí pochopit?

S Club 7 zpívá: HELLO FRIEND

Díl 5.
"Chybějící přátelé"
Pro jedno kvítí slunce nesvítí a nikdo není nenahraditelný. Jenže se zdá, že pro naši sedmičku - pardon, teď už navždy jen šestku! - tahle moudrost neplatí. Paul jim zkrátka chybí na každém kroku a nikdo z nich neví, jak z toho průšvihu ven. Řešení složitého problému se však obvykle najde tam, kde by to nikdo nečekal - jak vždycky říkával - kdo jiný než Paul?

S Club zpívá: STRAIGHT FROM THE HEART

Díl 6.
"Prohledávat"
Zdálo by se, že se začíná blýskat na lepší časy. Mají svůj klub, mají kde zkoušet a kde vystupovat? Jenomže pro koho? Pro toho jednoho smutného pána, který vytrvale vysedává u barpultu? Takhle si svoje publikum vskutku nepředstavovali. Štěstěna ovšem přeje připraveným. A jim tedy nezbývá nic jiného, než té vrtkavé dámě trochu pomoci...

S Club
S Club zpívá:
DO IT 'TILL WE DROP

Díl 7.
"Pověra"
V jednadvacátém století nemají pověry co dělat, to je jistá věc. Jsme moderní lidé a víme, že je to pustý anachronismus, patřící na smetiště dějin. Ale na druhou stranu - kdo z nás se malounko nezarazí, když zjistí, že něco důležitého se má stát právě v pátek třináctého? A od umělecké branže se všelijaké ty pověry už vůbec nedají odmyslet. Jenomže, jak se říká, všeho s mírou a nic se nemá přehánět...

S Club zpívá: GANGSTA LOVE

Díl 8.
"Španělský Jon"
Poznávat svět je krásná věc a leckdo z nás možná lidem, kteří to mají jaksi v pracovní náplni, malounko závidí. Jenomže kterak je něčeho moc, tak je toho příliš. A tak se nedivme, že i takový světoběžník, jako je Jon, občas bytostně zatouží nebýt všude jen hostem, mít někde opravdový domov, někam prostě patřit. A Španělsko je tak krásná země? Proč by tedy konec konců nemohl patřit zrovna sem?

S Club zpívá: NEVER HAD A DREAM COME TRUE

Díl 9.
"Déšť ve Španělsku"
Dobrá rada nad zlato a všechno souvisí se vším. O pravdivosti těchto lidových rčení jistě nikdo nepochybuje, nikdo ovšem nemohl předvídat, jak úžasným způsobem se propojí právě v případě naší šestky. A nejméně ze všech sama Maríja, která už vůbec nemá tušení, že svou radou Jo, kterak si poradit s milostným trápením, vlastně zachraňuje celou skupinu...

S Club zpívá: LET ME SLEEP

Díl 10.
"Z myší a hudby"
Vést takový klub, to není žádná legrace. Těch předpisů, které je nutno hlídat! Nejpřísnější jsou ovšem ty hygienické, jejichž nedodržení by mohlo mít přímo katastrofální důsledky. A tak se nelze divit, že objevení myši v kuchyni těsně před ohlášenou návštěvou hygienika vyvolá takové zděšení. Ještě že naše parta má k dispozici tajnou zbraň, účinnější než laserově naváděná raketa: rozptylovač mužů, který z chlapa udělá poddajnou bábovku, neschopnou vlastního úsudku...

S Club zpívá: DANCE

Díl 11.
"Přežití"
Konečně nadešel ten velký den - první velký koncert ve Španělsku! Na jeho místo musí ovšem jet sami, neboť Lyall je zaneprázdněn jinými důležitými povinnostmi. Ale to by neměl být problém. Neztratili se v Americe, neztratí se ve Španělsku. To by ovšem nesměli svěřit navigaci Bradleymu, který všechny mapy a pokyny vtipně zapomněl doma a pamatuje si jen, že měli jet pořád vpravo, vpravo, vpravo. Nebo že by to bylo vlevo, vlevo, vlevo?

S Club zpívá: HEY KITTY KITTY

Díl 12.
"24 minut až do soudného dne"
Čas je pojem relativní, to je známá věc. Minuta může být někdy nekonečně dlouhá, půlhodina, která zbývá do začátku koncertu, na němž mimořádně záleží, protože poprvé po dlouhé době vystupují mimo svůj vlastní klub, frčí jako blesk. Zvlášť, když každý z nich potřebuje během ní něco děsně důležitého zařídit...

S Club zpívá: ALIVE

Díl 13.
"Dostaňme se odsud ven"
Všechno má svůj konec a kterak je něčeho moc, tak je toho příliš. Španělsko je překrásná země, ale co je to platné, jejich domovem je Anglie, kam se slovně vracejí už tři roky. Že by konečně nastal ten pravý okamžik udělat to doopravdy? K velkému rozhodnutí stačí někdy zcela nepatrný impuls. Tedy nepatrný? Parta ostrých chlápků ve velkém bouráku, vytrvale sledujících každý jejich krok, zase až tak nepatrnou záležitostí není...

S Club zpívá: DISCOTEQUE

Moje největší zlatííííško, Jon:


Bradovo zlatíííško Hann:


Rach:


Brad:


Paul:


Tina:


Jo:


Viva S Club!


S Club 7 v Hollywoodu

25. října 2009 v 13:34 | Rachel |  S Club 7 - On TV

Hollywood 7

S Club 7 v Hollywoodu


Díl 1.

"Poslední šance"

Naše sedmička se už v duchu loučí s Hollywoodem, tou vytouženou Mekkou slávy a úspěchu, kde, jak se zdá, zrovna pro ně místo není, když jim to nakonec přece jen nedá. Co kdyby to ještě jednou zkusili? Posledních 24 hodin na nalezení skutečného, dobrého manažera, to by přece ještě mohli podniknout, než definitivně odjedou. Rozejdou se na všechny strany a každý dělá, co umí. A jak to v téhle branži bývá, štěstí přijde někdy na poslední chvíli.

S Club 7 zpívá: Show Me Your Colours

Díl 2.
"Prachy"
Peníze sice nejsou všechno, ale důležité jsou. Zvlášť když něco nutně potřebujete. Takže když naše sedmička od svého nového manažera dostane první zálohu, vyrazí nadšeně do ulic. Rachel potřebuje nové šaty, Tina kursy tance atd. Jon má jiné starosti, protože se zrovna zakoukal do půvabné kaskadérky. Všechno se zdá najednou báječné, ale jen do chvíle, než vyjde najevo, že každý člen skupiny dostal jinak. A to prý podle oblíbenosti podle testů se "standartním vzorkem" dětí. To tedy Rachel a Hannah jen tak nenechají... Chvilku to potrvá, ale nebyla by to naše sedmička, kdyby si nakonec nevzpomněli, že peníze jsou sice důležité, ale nejsou to hlavní.

S Club 7 zpívá: It's Alright

Díl 3.
"Reklama"
Posledním nápadem dynamo Deana je šílená reklamní agentka Lovely, která skupinu zaručeně dostane na výsluní společenských rubrik! A hned přijde s báječnými návrhy - Jon prožije romantickou lásku se začínající popovou hvězdou Jewel, Brad a Paul budou propagovat nějakého sponzora, Rachel a Hannah se zúčastní příšerné show Jeffreyho Swingera, kde málem přijdou k úrazu, na Jo pošle Lovely údajnou matku, která ji prý dlouho hledala a Tinu předvede fotografům jako pacientku kliniky plastické chirurgie. První se vzbouří Jon a po něm i celá kapela. Nejsou tady od toho, aby šaškovali pro fotografy bulvárních plátků. Přijeli přece zpívat a tančit!

S Club 7 zpívá: You

Díl 4.
"Smlouva"
Copak pořebuje každý, kdo se chce uplatnit v hudebním průmyslu? Přece smlouvu s nahrávací společností. Dean poslal demo snímky všem možným i nemožným společnostem a sedmičce teď nezbývá než čekat. Mají na to sice nově pronajatý luxusní dům, ale čekání je jedna z nejprotivnějších věcí na světě! Jo s Hannah se tak mezitím stačí rozhádat kvůli klukovi a - to se pak dějí věci! Naštěstí nečekají věčnost, ale jen pár dní...

S Club 7 zpívá: Don't Stop Movin'

Díl 5.
"Polibek"
Smlouvu s nahrávací společností už má naše sedmička v kapse. Teď je potřeba vyjít do společnosti a vyzařovat zdravé sebevědomí. Po Deanově malé instruktáži se tedy vydají na důležitou recepci a každý dělá, co umí. Rachel s Tinou vezmou Deanovy rady tak vážně, že ředitele společnosti na recepci málem porazí, Bradley se zas u bazénu vytahuje před krásnou dívkou, Jon usměrňuje mladého hudebního kritika a Hannah s Paulem se oba sejdou trochu stranou. Společnost je moc nebaví, zato spolu objeví něco úplně jiného... Ještě, že se o tom ostatní nic nedozvědí. Nebo že by ano?

S Club 7 zpívá: Show Me Your Colours

Díl 6.
"Fanynka"
Dalším Deanovým objevem pro skupinu je "geniální" režisér Andy. Má s naší skupinou natočit videoklip a tváří se, že má skvělou koncepci. Skupině se to příliš nezdá, ale přesto poslušně vystřídají spoustu nemožných kostýmů, než jim konečně dojde trpělivost. A aby toho nebylo málo, pověsí se na Bradleyho neodbytná fanynka, která ne a ne se vzdát...

S Club 7 zpívá: Summertime Feeling

Díl 7.
"Bratranec"
Hannah má bratránka a ten se u ní právě ohlásil na návštěvu. Dlouho ho neviděla a občas slýchala, že je černá ovce rodiny. Ale o čem se nepřesvědčíte na vlastní oči, tomu většinou neuvěříte. Ben se zdá totiž zpočátku docela sympatický. Rozhodně se nedá říct, že by byl proti němu někdo předem zaujatý. Dobrou pověst si totiž každý zkazí sám. To, co nakonec Ben provede celé skupině, to může napravit opravdu jen účinná lítost a dobrý skutek.

S Club 7 zpívá: Dance Dance Dance

Díl 8.
"Stylistka"
Řediteli nahrávací společnosti Howardovi se písničky S clubu 7 opravdu líbí, přesto si ale myslí, že pro koncerty a klipy by potřebovali trochu upravit styl. Jejich nová stylistka Carmelita se tedy snaží, seč může. Každému členu skupiny přisoudí pečlivě vymyšlenou roli a styl. Jediné, co se jí však daří zcela bezpečně, je strefit se vždycky vedle. Každý musí hrát někoho úplně jiného, než ve skutečnosti je, a výsledek se brzy dostaví. Všichni jsou zmatení a nikdo není ve své kůži. Aby zachránili alespoň něco ze starého S clubu 7 budou asi muset změnit někoho jiného...

S Club 7 zpívá: Have You Ever

Díl 9.
"Opět sami"
Howard zkrátka nedá pokoj. Vždycky, když se podaří zažehnat nějaký jeho zlepšovák a konečně by mohla skupina trochu vydechnout, vymyslí většinou něco ještě šílenějšího. Tentokrát usoudí, že Dean už odvedl svůj kus práce a skupina potřebuje někoho mladšího a dynamičtějšího. Deana propustí a najme Howieho. S tím se ale nedá pracovat a navíc se všem stýská po Deanovi. Vypadá to však beznadějně - Dean se dal mezitím na pěstování zeleniny...

S Club 7 zpívá: Stronger & Sunshine

Díl 10.
"Ve vedlejší roli"
Dean, jehož návrat si skupina jednomyslně vynutila, sežene pro S Club 7 báječnou šanci. Mají zpívat jako předkapela při koncertu superhvězdy Miguela Delgada v obrovské hale Staples Center v Los Angeles. Skupina je pochopitelně nadšená, ale pochopitelně jako vždycky - nic nebude tak jednoduché. Dostanou nafoukanou choreografku, která je péruje jak malé děti, a těsně před koncertem, zatímco ostatní prožívají svou trému v šatně, Jon s Hannah srazí na chodbě samotnou superhvězdu. Zbytek času před koncertem a dokonce i během něho pak mají docela jiné starosti, než se zabývat svou trémou z prvního vystoupení před nabitou halou.

S Club 7 zpívá: You, S Club Party & Friday Night

Díl 11.
"Zmizení"
Poté, co členové S Clubu 7 trochu pochroumali superhvězdu Miguela Delgada před koncertem ve Staples Center, dali se na útěk a zabarikádovali se v domě, aby náhodou Delgadovi rozzuření fanoušci nepochroumali je. Dean zatím nestačí brát telefony hudebních producentů a taky se nestačí divit, kam se mu skupina poděla. Nakonec nezbyde nic jiného, než situaci řešit. Jon a Hannah jsou ve slušivých oblečcích vysláni jako vyjednavači. Tentokrát to bude Jon, který ve svém převleku zažije pár perných chvilek, než se všechno zase srovná...

S Club 7 zpívá: Don't Stop Movin'

Díl 12.
"Koncert"
Konečně přišla ta nejvíc očekávaná, nejvytouženější a zároveň nejobávanější událost - vlastní koncert ve Staples Center před 12 tisíci diváky! Konečně mají svůj sen na dosah, jenže najednou jsou z toho všichni pěkně nervózní. A nejvíc Rachel. Dokonce to vypadá, že kvůli ní snad koncert ani nezačne...

S Club 7 zpívá: Never Had a Dream Come True, Bring The House Down & Reach

Díl 13.
"Návrat"
Příčka S Clubu 7 stoupá v hitparádách po celém světě a podle Deana je nejvyšší čas ukázat se taky fanouškům doma. Domluvil tedy skupině turné po jejich mateřské zemi - Anglii. S Club 7 opouští Los Angeles a vzpomínky se začnou hrnout jak vodopád. Všichni si uvědomí, že tu zažili spoustu zajímavých věcí a že rozhodně budou mít na co vzpomínat. Najednou se neloučí lehce, ale co - vracejí se přece domů!

S Club 7 zpívá: Have You Ever

Bradleyho zlato Hannah:


Moje zlato největší, Jon:Rachel:


Paul:


Tina:


Bradley:


Jo:


Hollywood 7:


Další obrázky – Rachel a Alex na Londýnské premiéře ‘The Men Who Stare at Goats’

23. října 2009 v 15:08 | Rachel |  S Club 7 - Latest News
Další obrázky - Rachel a Alex na Londýnské premiéře 'The Men Who Stare at Goats'

Rachel a Alex na premiéře filmu "The Men Who Stare at Goats" v průběhu the Times BFI 53. Londýnského Filmového Festivalu, 15. října.Nový S Club 3 Tour – Termíny

23. října 2009 v 13:57 | Rachel |  S Club 7 - Latest News
Nový S Club 3 Tour - Termíny

Jo, Bradley a Paul pokračují ve svém turné jako S Club 3. Následující termíny byly přidány do jejich časového plánu.

Září

21. - Leeds University Union
24. - Hamiltonův Palác, Skotsko
26. - Kings Hall, Herne Bay

Říjen


1. - Pozition, Hull
3. - Evolution Club, Leeds
7. - Leicester Uni Union
10. - Ritz, Manchester
16. - The Priory, Skotsko
17. - Studio, Chester Le Street

21. - 02 Academy, Sheffield
23. - New Beach Holiday Park
24. - St Osyth Beach

Listopad

5. - Drumchapel & West Winterfest, Glasgow
12. - Mansfield Market Place

Prosinec

22. - Devoy Quarter, Irsko


S Club 3

Rachel Stevens – Kalendář 2010

21. října 2009 v 14:24 | Rachel |  S Club 7 - Latest News
Rachel Stevens - Kalendář 2010

Scany z oficiálního kalendáře Rachel Stevens na rok 2010.
Díky Snoop!Buď šlechetný: Obstarej si náhrdelník Rachel Stevens

21. října 2009 v 14:12 | Rachel |  S Club 7 - Latest News
Buď šlechetný: Obstarej si náhrdelník Rachel Stevens

Můžete mít tento skvělý módní doplněk, když získáte peníze pro teenagery s rakovinou!

Když jsme viděli tento stylový kruh kolem krku stejně stylové Rachel Stevens, museli jsme hned vědět, kde ho můžeme získat.

No, tato krása je k dispozici na Dune v the Bentall Centre v Kingston-Upon-Thames. Pokud náhodou jste v této oblasti (nebo jste ochotni cestovat) a velké květinové šperky na dlouhém řetízku vypadají jako něco, co potřebujete přidat do vaší sbírky doplňků, doporučujeme vám, abyste si tohle pořídili.
Možná se to na 45 liber ( v kč je to: 1 225 kč…ty jo) může zdát trochu přehnaný, ale tady je důležitou součástí: KAŽDÝ CENT jde na Teenage Cancer Trust. Organizace vytváří obrovský rozdíl v životech mladých lidí s nádorovým onemocněním po celé zemi a tenhle náhrdelník Vám dává možnost pomoct taky. My si myslíme, že rozhodně stojí za to.

Pokud by jste chtěli darovat Teenage Cancer Trust, navštivte jejich webové stránky.


Článek je ze dne: 8. října 2009

Rachel na zahájení Palm Pre party

21. října 2009 v 13:11 | Rachel |  S Club 7 - Latest News
Rachel na zahájení Palm Pre party

Rachel Stevens a její manžel Alex Bourne se učástnili zahájení Palm Pre v Shoreditch House ve východním Londýně dne 12. října 2009. Alexe můžete vidět v pozadí některých fotek.S Club 7 v L.A.

17. října 2009 v 18:16 | Bradley |  S Club 7 - On TV

S Club 7 v L.A.

L.A.7


Díl 1.
"DO NEZNÁMA"
Hollywood! Vytoužená meta snad pro všechny herce světa! Naše sedmička sice svorně tvrdí, že oni jsou spíš zpěváci než herci, že jedou-li teď do Los Angeles, míří někam do klubu a do nahrávacích studií a hraní že je vůbec, ale vůbec nezajímá. Co je to ovšem platné, když podvědomí pracuje a oni se už jeden jako druhý vidí na pódiu při přebírání Oscara! A kdoví, třeba k tomu někdy i dojde. Zatím se ovšem jejich chevrolet řítí nekonečnými pláněmi amerického vnitrozemí a na ně čeká - cestou k vytouženému cíli - ještě nejedno dobrodružství. Jako zrovna teď, když se před nimi otevírá tajemný a nebezpečný les Ridgeback Woods...

S Club 7 zpívá: I'LL BE THERE


Díl 2.
"TÁBOR CHYTRÝCH HLAVIČEK"
Jednou budou určitě slavní a bohatí. Zatím jsou ovšem spíš jaksi permanentně v jisté finanční tísni, takže jim občas - jako právě dnes - nezbývá nic jiného, než objednat si v restauraci jeden malý džus a sedm brček. Chtějí-li se vůbec dostat k vytouženému cíli své cesty, nezbude jim zřejmě nic jiného, než si sehnat nějakou práci. Jenže jak to udělat, když je člověk mezi cizími lidmi někde v zapadlém městečku uprostřed Ameriky? Odvážnému prý štěstí přeje. Ovšem kdyby našich sedm statečných tušilo, co je v táboře Elysium, kam se teď tak statečně hrnou, čeká, možná by přece jen trochu zaváhali...

S Club zpívá: LOVE TRAIN


Díl 3.
"DOBRÝ DEN, HOLLYWOODE!"
Tak konečně jsou tady! V zemi zaslíbené, ve vytouženém městě herců, filmařů, televizáků a vůbec všech, kdo se motají kolem šoubyznysu. Los Angeles se před nimi prostírá v celé své kráse a velikosti - a oni vůbec nepochybují o tom, že tu na ně čeká sláva a bohatství. Jenomže prozatím jaksi nemají ani jedno, ani druhé. Ba co hůř, nemají ani kde spát, nemají práci a nemají peníze a nezdá se, že by se tahle situace měla nějak brzy zásadně změnit. Je možné, že by je ten vytoužený Hollywood takhle zklamal?!

S Club 7 zpívá: NATURAL


Díl 4.
"OMYL"
Tolik slavných lidí na metr čtvereční snad nepřipadá nikde na celém světě. Tak jak to, že se ještě nikdo z našich hrdinů s žádným z nich nepotkal? To jim bude pořád jenom souzeno jezdit kolem jejich honosných sídel a zvědavě nahlížet přes vysoké zdi? Jenomže odvážnému štěstí přeje a kdo počká, ten se dočká, jak se říká. A kdo že je z naší sedmičky ten nejodvážnější? Inu, je to k nevíře, ale tohle označení si zaslouží právě ten, do něhož by to nikdo neřekl...

S Club 7 zpívá: I'LL KEEP WAITING


Díl 5.
"TELEVIZNÍ NOVINY"
Kolikrát už se každý z naší sedmičky na život a na smrt zamiloval, aby vzápětí poznal, že objekt jeho zbožňování bohužel zase nebyl tím pravým (tou pravou)! Přeborníkem v navazování všech možných známostí je samozřejmě Bradley, ale zdá se, že tentokrát došlo i na jinak většinou střízlivě uvažujícího Paula. A není divu! Protože Linda je skutečně něco! Je exkluzivní, inteligentní, krásná a zdá se, že jí na Paulovi docela dost záleží. Má jen jednu chybičku: je z Televizních novin. Že to není žádná tělesná vada? Na první pohled samozřejmě ne. Ovšem praxe vypadá poněkud jinak...

S Club 7 zpívá: SPIRITUAL LOVE


Díl 6.
"ŠKOLNÍ PLES"
Takhle to už dál nejde! Nemohou přece v tom zaslíbeném městě žít pořád jenom ze dne na den, bez práce, bez peněz, bez perspektivy! A hlavně - jak si začínají pomalu ale jistě všichni uvědomovat - bez pořádného agenta. Protože to je v dnešním světě alfa a omega úspěchu. Nestačí být nejlepší, je taky třeba, aby se to o vás lidi dozvěděli! A kdo jiný to má zařídit, když ne agent? Jenomže ten jejich je k ničemu a tak je tedy nutností číslo jedna najít lepšího. A zdá se, že by se v tomto bodě mohlo začít blýskat na časy...

S Club 7 zpívá: TWO IN A MILLION


Díl 7.
"STRÁŽCI REZIDENCE"
Tak nadějně to v minulé epizodě vypadalo! Přesvědčili renomovaného agenta, aby se ujal jejich propagace, dokázali mu, že jsou skvělí a nejlepší... Jenomže výsledek se jaksi ještě nedostavil. Pořád jsou na štíru s financemi - a co víc, i se svou bytnou Joni, které už, jak se zdá, začíná docházet trpělivost. Ale Joni je realistka a ví, že svoje peníze od těch děcek může dostat jenom tehdy, když je oni budou mít. A tak se rozhodne, že jim ještě jednou pomůže se k nim dostat. Kdyby jenom tušila, jaká odměna ji za tento dobrý skutek čeká, asi by si jej dvakrát rozmyslela...

S club 7 zpívá: BRING THE HOUSE DOWN


Díl 8.
"PLÁŽ SVALOVCŮ"
Jestli je někdo z naší sedmičky křehký a bezbranný, pak je to určitě Jon. Něžný blonďáček s citlivým srdcem - vzpomeňme jen, jak se dokázal dojmout smutným osudem ochočeného Howardova aligátora! - rozhodně není tím pravým mužem s velkým "M", který by byl schopen bránit čest kohokoli proti hrubé síle. A přece bude, jak se zdá, tomuto nelehkému údělu vystaven! Ale dobře mu tak! Neměl si začínat s pravidelným hostem Pláže svalovců!

S Club 7 zpívá: REACH


Díl 9.
"HÁDKA"
Naše sedmička se na poli šoubyznysu pohybuje už hezky dlouho, přesto se ještě, jak se zdá, nenaučila jeho nejdůležitější a základní pravidlo: vědět, kdy to vzdát. A jak jim říká jejich domácí Joni, chvíle, kdy by to měli udělat, se zřejmě neodvratně blíží. Neboť už to začíná vypadat, že ve vytouženém Hollywoodu nejen že nezískají slávu a bohatství, pro které si sem s takovou jistotou přijeli, ale že mu dokonce padne za oběť i jejich dosavadní devíza nejcennější - vzájemné kamarádství.

S Club 7 zpívá: STAND BY YOU


Díl 10.
"HRÁČSKÁ VÁŠEŇ"
Zase jednou hrozí naší sedmičce, že z ní bude jen šestka! Neboť Bradley, jak se zdá, je pro její další úspěšné fungování nenávratně ztracen. Přestalo ho zajímat jídlo i pití, dokonce už s ním nehne ani vidina krásných žen! Propadl totiž vášni nejzhoubnější, vášni hráčské. A tak zatímco se Jo a Rachel ze všech sil snaží sehnat práci (a tím i peníze na činži), zatímco zbytek skupiny cvičí, až se z nich kouří, Bradley sedí s vytřeštěnýma očima před obrazovkou a pokouší se dohrát nedohratelnou počítačovou hru...

S Club zpívá: CROSS MY HEART


Díl 11.
"NATÁČÍME FILM"
Naší sedmičce už dávno došlo, že v Hollywoodu se bez pořádného agenta prostě prorazit nedá. A teď jim nezbývá, než přiznat si, že jestli ten první, na kterého narazili, stál za osmnáct, druhý, i když ze začátku vypadal docela slibně, je bez dvou za dvacet. Ale naděje na slávu a vidiny bohatství se člověk jen tak nevzdává. A když už jsou jednou tady, to by v tom byl čert, aby tu díru do světa neudělali! Třeba i tím, že ve vlastní produkci a režii natočí filmový trhák...

S Club 7 zpívá: SOMEDAY, SOMEWAY / S CLUB PARTY


Díl 12.
"HLEDÁME PRÁCI"
K nejoblíbenějším historkám slavných a bohatých vždycky patří, jak v mládí třeli bídu s nouzí a než se prosadili, vyzkoušeli všechna možná podřadná povolání - od poslíčka přes čističe bot až po uvaděče v kině. Jestli budou jednou naši hrdinové slavní a bohatí, budou mít opravdu co vyprávět. Protože za těch pár měsíců, co jsou v onom vytouženém Hollywoodu, si každý z nich podobných zážitků nastřádal na kila. Pravda ovšem je, že teď jim to nijak romantické a zajímavé nepřipadá...

S club 7 zpívá: THE COLOUR OF BLUE


Díl 13.
"SBOHEM HOLLYWOODE!"
Hollywood, ta Mekka světových filmařů a šoubyznysu vůbec, našim hrdinům příliš přívětivou tvář neukázal. Jenomže je v lidské přirozenosti pamatovat si hezké zážitky a ty špatné co nejrychleji vytěsňovat, zapomínat. A tak když konečně padne návrh, že by asi opravdu bylo nejlepší to tady zabalit a zkusit štěstí někde jinde, začnou jeden druhého přesvědčovat, že to tady vlastně nebylo zase až tak zlé...

S Club 7 zpívá: BEST FRIEND

Můj miláček Hannah:

Rachelin miláček Jon:

Rachel:

Bradley:
Paul:
Tina:

Jo:
L.A.7:

S Club 7 v Miami

17. října 2009 v 17:47 | Rachel and Bradley |  S Club 7 - On TV

S Club 7 v Miami

Miami 7


Díl 1.
"LETÍME!"
Je jich sedm, jsou mladí, mají rádi muziku a chtějí s ní dobýt svět. Jenomže jak to udělat, když jejich manažer je neschopný páprda, který jim nedokáže sehnat ani slušný kšeft, natož nějaké pořádné angažmá? Už už se zdá, že se snad skupina rozpadne a každý se bude muset živit jak bude umět, když tu najednou se stane zázrak. No co jiného jim mohlo seslat tu fantastickou, nečekanou nabídku? Několikaměsíční angažmá v prvotřídním přímořském hotelu kdesi na slunné Floridě - to je opravdu šance, o níž se mnoha jejich vrstevníkům může jen zdát. Jenomže, jak už to tak v životě bývá, každá mince má svůj rub i líc. A o tom se má naše mladá parta velmi brzy přesvědčit..

S Club 7 zpívá: WANTS YOU a IT'S A FEEL GOOD THINK EVERYBODY ING

Díl 2.
"HOWARDŮV HOTEL"
Probuzení, jakého se dostalo naší sedmičce v Rajském hotelu v Miami, by slušný člověk nepřál svým nejhorším nepřátelům. Namísto luxusního hotelového komplexu zchátralé, zanedbané doupě. Místo nádherné dovolené na slunných plážích Floridy, zpestřené večerními vystoupeními, tvrdá celodenní makačka při odstraňování té nejhorší spouště. A k tomu ke všemu se jejich nový šéf, jeden z majitelů Rajského hotelu a bohužel zrovna ten, co tu má hlavní slovo, projeví jako tyran a despota nejhoršího kalibru, který je přesvědčen, že se mu šikovně podařilo zabít dvě mouchy jednou ranou: večer bude mít pro své hosty program a přes den levnou pracovní sílu.

S Club 7 zpívá: TIE A YELLOW RIBBON a S CLUB PARTY

Díl 3.
"MODRÝ CHEVROLET"
Takhle si svůj americký pobyt skutečně nepředstavovali! Celý den v jednom kole, otrokář Howard má pořád oči na stopkách a nedopřeje jim chvíli oddechu! Kdyby mu mohli alespoň občas na pár okamžiků uniknout! Ale jak, když nemají ani floka a v Americe - ostatně jako všude na světě - se bez peněz člověk neobejde? Takhle kdyby měli autíčko, třeba i nějakou starou šunku, hlavně aby jezdila... A zdá se, že tohle jejich přání není tak nesplnitelné. Protože přesně něco takového už léta nečinně odpočívá v Howardově garáži. Nesměl by to ovšem být Howard, aby nechtěl na všem vydělat...

S Club 7 zpívá: DOWN AT CLUB S


Díl 4.
"HURYKÁN"
Kdyby někdo při příjezdu do Rajského hotelu řekl naší sedmičce, že jeden z nich se tu má vbrzku stát zastupujícím ředitelem, asi by se mu vysmáli. Že by Howard, který si jich evidentně vůbec neváží a od samého začátku v nich nevidí nic jiného, než levnou pracovní sílu, někomu z nich svěřil svůj hotel? A taky proč? Jenomže i na Floridě se občas dějí věci nevysvětlitelné a Howard si najednou zčista jasna bere dovolenou. Uprostřed sezóny, kdo to kdy viděl! Soudný člověk by se nad tou zvláštností alespoň pozastavil, zamyslel by se, jestli za tím není něco podezřelého. Ale když někomu stoupne do hlavy vlastní důležitost, pak je hluchý a slepý...

S Club 7 zpívá: EVERYBODY WANTS YA


Díl 5.
"ČLOVĚK ODEMI"
Nedá se říct, že by se naše sedmička smířila s tím, že se přes den musí ohánět smetákem a prachovkou, proto přece do Ameriky nepřijeli! Ale přece jen si už sem tam začínají uvědomovat, že všechno zlé je pro něco dobré. Na příklad teď, když má do Howardova Rajského hotelu na pár dní přijet kdosi z EMI. Z EMI! Z té slavné nahrávací společnosti! To je přece šance, která se nesmí propást! Musí se ovšem nějak šikovně zařídit, aby je slyšel hrát a zpívat, a pak už to jistě půjde samo: smlouva, peníze, sláva, pryč z tohohle zapadákova! A když se do toho všichni položí, to by v tom byl čert, aby se to nepovedlo!

S Club 7 zpívá: TWO IN A MILLION

Díl 6.
"ALIGÁTOR"
Ze začátku se ho všichni báli. Totiž Clinta, Howardova šupinatého mazlíčka. Pak se smířili s jeho existencí a pochopili, že nechají-li na pokoji oni jeho, nebude si on všímat jich. Jenomže to by nesměl být blonďáček Jon takový citlivý chlapec. Pohled na smutného aligátora, který odmítá žrádlo a evidentně teskní po volnosti, mu nedá spát. Málo platné, je to přece jenom divoké zvíře a chovat ho v zajetí je poněkud nelidské. A tak v Jonově mysli uzraje plán, k jehož provedení ovšem potřebuje pomoc všech... Díl 7.


S Club 7 zpívá: SO RIGHT

Díl 7.
"VOLEJBAL"
Ten kdo poznal Howarda, je určitě přesvědčen o tom, že je to naprostý a ryzí unikát. Že druhý takový člověk prostě nemůže existovat. Omyl! Howard má totiž bratrance Hanka, který jako by mu z oka vypadl. Tedy alespoň co se povahy týče jsou jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. A protože jak známo přitahují se protivy, musí se Howard s Hankem z duše nenávidět. A taky že ano, jeden druhému by s gustem udělal to nejhorší, co ho napadne. Není tedy žádný div, že Howard zajásá, když se dozví, že jeho "děti" by to ve volejbalu mohly natřít té Hankově holotě. A ihned začne s nečekanou vervou pracovat na přípravě toho slavného zápasu. "Děti" se nestačí divit. Takhle Howarda ještě nepoznali! Nebo že by v tom zase bylo něco jiného?

S Club 7 zpívá: YOU'RE MY NUMBER ONE

Díl 8.
"LOVEC MIMOZEMŠTANŮ"
Rajský hotel Florida už dávno není tou zapadlou, zpustlou dírou, jakou byl v době příjezdu našich hrdinů. S Club 7 jej pozvedl k jeho bývalé zašlé slávě. A možná k dokonce ještě větší, čehož důkazem je událost, která se tady odehrává právě teď. Natáčí se tady totiž jedno z pokračování slavného sci-fi seriálu Lovec mimozemšťanů. Howard je z toho pochopitelně celý vedle, protože tuší tučné zisky, a dlužno říct, že ani jednotlivé členy skupiny to nenechává zrovna chladnými. Každý z nich se totiž tak či onak na natáčení podílí, nejvíc si od toho ovšem slibují Rachel a Hannah, jejichž kamarádství bude zřejmě vystaveno kruté zkoušce. Protože přátelství je hezká věc, ale když jde o hvězdnou kariéru, musí jít každý ohled stranou. Nebo ne?

S Club 7 zpívá: WE CAN WORK IT OUT

Díl 9.
"STESK"
S Club 7 si už začíná na Floridě pomalu zvykat, i když se každému z nich pochopitelně ještě občas zasteskne po domově. Je tu spousta skvělých věcí, jako třeba moře, písek, slunce, které jim ten stesk trochu oslazují... Má to ovšem také jednu zásadní chybu a ta se jmenuje Howard. Tyran, despota, usurpátor, však jsme ho už poznali... Nikdy ovšem není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. O této věčné pravdě se mají naši hrdinové brzy přesvědčit, když je osud - nebo lépe řečeno Howardova hráčská smůla - zanese do hotelu U zapadajícího slunce, jehož majitelem a velitelem je Howardův bratranec Hank. Nikdo z kapely by si byl nikdy nepomyslel, že se jim někdy může po Howardovi stýskat. A vida! Stačí pár dní a Rajský hotel jim všem začne připadat jako nedosažitelná zaslíbená země...

S Club 7 zpívá: I REALLY MISS YOU

Díl 10.
"NA LAVICI OBŽALOVANÝCH"
Naše sedmička si už v Americe zažila ledacos a zdá se, že je už nemůže nic překvapit. Ovšem to co je čeká tentokrát, překračuje i jejich nejbujnější sny. Neboť do Rajského hotelu míří sice nezvaný, leč bohužel zcela neodbytný návštěvník: úředník z imigračního úřadu, který tu hodlá provést důslednou a přísnou kontrolu všech zaměstnanců a kategoricky zakročit, pokud by tu našel jednoho jediného ilegálně pracujícího cizince. Howardovi se z té představy až trochu orosilo čelo, protože kromě něj a Marwina aby tu pravověrného Američana pohledal. Jenomže Howard, jak známo, si zatím vždycky dokázal poradit. Ostatně, k čemu jinému by tady taky měl tu anglickou drobotinu, než k tomu, aby mu právě v takovéhle chvíli vytrhla trn..

S Club 7 zpívá: BRING IT ALL BACK

Díl 11.
"BERMUDSKÝ TROJÚHELNÍK"
Majitel Rajského hotelu Howard je - i přes některé své lidské chvilky - v podstatě otrokář, držgrešle, kruťas a vykořisťovatel, jemuž není rovno. Tak ho alespoň naše sedmička poznala. Je pro ně tedy naprosto nepochopitelné, že jim je najednou zčista jasna ochoten dát den volna. A nejenom to! On jim na něj dokonce půjčí svou loď, svou milovanou Kathrin, pojmenovanou po jediné lásce svého života. Lásce pochopitelně nenaplněné, neopětované. Možná by z něj dneska nebyl takový protivný morous, kdyby to tenkrát s tou Kathrin dopadlo jinak. To se ovšem už dneska nikdo nedozví, protože minulost, jak známo, nejde vrátit. Nebo že by přece jen?

S Club 7 zpívá: DANCING QUEEN(ABBA)

Díl 12.
"JAK HLUBOKÁ JE TVÁ LÁSKA"
Kdyby někdo někdy řekl Tině nebo Bradleymu, že dva švábi, které ráno objevili v koupelnách, mohou být k něčemu dobří, asi by se od srdce zasmáli. A přece je tomu tak! Protože nemilosrdný inspektor Crow - ano, právě ten, který před časem poslal celou naši sedmičku před soud za porušování pracovních předpisů a který je nyní vrchním inspektorem na hygienické stanici - označí jenom kvůli nim Howardův Rajský hotel za nehygienický a nařídí jeho kompletní "odvšivení". Celé čtyři dny bude hotel zavřený! Čtyři dny úžasné, nečekané dovolené, kterou naši hrdinové prožijí v mořském akváriu v Zátoce delfínů! A to ještě netuší, co všechno tam na ně kromě těch delfínů čeká!

S Club 7 zpívá: HOPE FOR THE FUTURE

Díl 13.
"REKAPITULACE"
Všechno na světě má svůj konec a jednoho dne vyprší i kontrakt, který členové S Clubu 7 před časem tak lehkovážně podepsali v Londýně. Tři měsíce, které se před nimi po příjezdu na Floridu prostřely a které jim po seznámení s Howardem připadaly k nepřežití, utekly jako voda. A málo platné, když se dnes ohlédnou zpátky, musí si přiznat, že tady kromě těch ošklivých prožili i hezké chvíle. A Howard? V tom otrokáři, despotovi a vykořisťovateli se snad konečně probudilo jeho lepší já. Neboť i on si najednou, i když nerad, připouští, že bez těch "děcek" to tady asi už nebude ono...

S Club 7 zpívá: GONNA CHANGE THE WORLD

Můj miláček:
Rachelin miláček:
Rachel:
Bradley:
Tina:
Paul:
Jo:
Miami 7:

S Clubbers - autographs

17. října 2009 v 17:32 | Rachel and Bradley |  S Club 7
Moje zlatíčko Jon:

Bradleyho zlatíčko Hannah:

Rachel:

Bradley:

Paul:

Tina:


Jo:

S Clubbers

17. října 2009 v 17:25 | Rachel and Bradley |  S Club 7
Můj miláček Jon:
Bradleyho miláček Hannah:
Rachel:
Brad:
Paul:
Tina:
Jo:

Album - Best

17. října 2009 v 17:08 | Rachel |  S Club 7 - albums

Best : The Greatest Hits of S Club 7


2.června 2003

01- Bring It All Back
02- S Club Party
03- Two In A Million
04- You're My Number One
05- Reach
06- Natural
07- Never Had a Dream Come True
08- Don't Stop Movin'
09- Have You Ever
10- You
11- Alive
12- Love Ain't Gonna Wait For You
13- Say Goodbye

V Anglii navíc:
14- Everybody Get Pumped
15- Bring The House Down


Album - Seeing Double

17. října 2009 v 16:59 | Bradley |  S Club 7 - albums

Seeing Double


25.listopadu 2002


01- Alive
02- Whole Lotta Nothin'
03- Love Ain't Gonna Wait For You
04- Straight From The Heart
05- Bittersweet
06- Who Do You Think You Are?
07- Gangsta Love
08- Do It 'Till We Drop
09- Hey Kitty Kitty
10- Dance
11- Secret Love
12- The Greatest
13- In Too Deep
14- Let Me Sleep


Album - Sunshine

17. října 2009 v 16:44 | Rachel |  S Club 7 - albums

Sunshine


26.listopadu 2001

01- Don't Stop Movin'
02- Show Me Your Colours
03- You
04- Have You Ever
05- Good Times
06- Boy Like You
07- Sunshine
08- Dance Dance Dance
09- It's Alright
10- Stronger
11- Summertime Feeling
12- I Will Find You
13- Never Had A Dream Come True